בת ים

מתוך שקוף באוהל
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תוכן עניינים

מאהל העיר בת-ים

איש קשר במאהל: משה כהן 054-4340832

כתובת: רח' נורדאו 17, בת-ים - למרגלות בניין העירייה על הדשא.

אפשרויות לסיוע: שירותים, מי שתיה, מזון, פעילויות ובאופן כללי כל מה שירומם את הרוח.


אירועים שהיו

23.8.11, שלישי: 20:30, הופעה של איה כורם !


אנו מודים לאנשי מאהל נורדאו שעזרו לנו לארגן את ההופעה, וכמובן לאיה כורם ! איה הוציאה עכשיו אלבום שלישי בהפקה עצמאית ובהפצה של חברת "היי פידליטי" - "לאלף את הסוסים". לפרטים ומידע נוסף על איה, ניתן לקרוא כאן בבלוג שלה.

לינק לאירוע בפייסבוק: כאן.


24.8.11, רביעי: תהלוכה למען צדק חברתי בעיר בת-ים !


מאהל המחאה בבת ים מרים את הראש וזועק למען צדק חברתי, דיור לכולם, חינוך ציבורי, בריאות ציבורית, תחבורה ציבורית, תעסוקה הוגנת, כבוד. היום אנחנו לא נשרוף צמיגים - אנחנו נצא לצעדה בפסטיבל של העיר.

לקראת הפסטיבל השנתי של העיר בת ים, ניפגש ביום רביעי החל מהשעה 18:00 במאהל המחאה בבת ים, מול בית העירייה. בשעה 20:00 נתחיל בצעדה למתחם פסטיבל בת ים כדי להזכיר לכולם שתושבי בת ים דורשים צדק חברתי.

אנחנו דורשים בחזרה את קו 46 ! אנחנו דורשים פתרונות למצוקת הדיור בעיר ! אנחנו דורשים חינוך איכותי לכולם ! אנחנו דורשים מקומות תעסוקה הוגנים ! אנחנו דורשים עתיד טוב יותר לילדינו !

תודה לכל מי שהביעה נכונות לעזור, להפיץ ולארגן את התהלוכה ביום רביעי. לינק לאירוע בפייסבוק: כאן - אנא הפיצו לכל מאן דהו.

איש קשר למידע: אלון 054-5467921 alonschwabe@gmail.com

אירועים קרובים

עדכונים בקרוב !

קצת עלינו

המאהל בבת-ים הוא מאהל קטן השוכן למרגלות בניין העירייה ברח' נורדאו בעיר. בניגוד למתרחש במאהלים מסוימים אחרים, העירייה ומוסדותיה מתעלמים מאנשי המאהל למרות שהם נמצאים ממש מתחת לאפם (ורואים אותם כל בוקר כשהם באים לעבודה). המאהל מורכב ממספר משפחות עם ילדים הנמצאים שם באופן קבוע. חלק מאנשי המאהל הם אסירים משוקמים המחפשים להקים בית במדינת ישראל, אך המדינה אינה מסייעת להם לעלות "בחזרה על המסלול" .

אנשי המאהל בוחרים בדרך של מאבק לא-אלים וללא עימותים עם המשטרה, לדבריהם הם מיצו את הדרך הזו. עם זאת, הם חוששים שהמשטרה אורבת להם בפינה וממתינה לרגע שבו הם יסטו מהנורמה. על כן, הם מבקשים להמשיך ולפעול בתמיכה של אנשים נוספים תושבי העיר ושותפים אחרים למאבק.

אנשי המאהל מזמינים את כל מי שרוצה לבוא לתרום מזמנו לחזק ולרומם את הרוח. המאהל זקוק לסיוע ולתרומות - פעילויות, שירותים, מזון ושתיה. נשמח לראותכם !

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים