מאוחדות למען שינוי עולמי - 15 באוקטובר

מתוך שקוף באוהל
(הבדלים בין גרסאות)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(צוות קשרי ממשל)
(הפקת האירוע)
שורה 2: שורה 2:
 
[http://www.facebook.com/event.php?eid=252234274815709 לאירוע בפייסבוק]
 
[http://www.facebook.com/event.php?eid=252234274815709 לאירוע בפייסבוק]
 
=הפקת האירוע=
 
=הפקת האירוע=
 +
==מיפת האירוע==
 +
[[קובץ:מיפוי מוזיאון.jpg]]
 
==צוות קשרי ממשל==
 
==צוות קשרי ממשל==
 
רכז: ברוך אורן
 
רכז: ברוך אורן

גרסה מתאריך 12:04, 9 באוקטובר 2011

תוכן עניינים

כללי

לאירוע בפייסבוק

הפקת האירוע

מיפת האירוע

מיפוי מוזיאון.jpg

צוות קשרי ממשל

רכז: ברוך אורן

עדכון 6/10

 1. נכון לעכשיו מאושר לנו רק בית אריאלה ושאול המלך. להרגע - יש הסבר: לא הצלחנו לשכנע מדוע להשית על הציבור חסימה של כיכר המדינה. המשטרה טוענת שכל אירוע בכיכר הכולל יותר מ-500 אישה יגרום לחסימת כבישים מסביב לכיכר, והמשמעות היא חסימה של איזור נרחב בעיר. אם אין לנו 20,000 אישה באירוע, הם ממש מתנגדים לחסימת האיזור. כתחליף - מציעים את כיכר בית אריאלה ואת רח' שאול המלך, ביחד (כלומר, רח' שאול המלך כשהוא סגור לתנועה). הכוונה היא שבית אריאלה יהיה עבורינו בין השעות 10:00-23:00, וכביש שאול המלך יהיה סגור עבורנו בין השעות 15:00-23:00. לדעתי עם קצת מאמץ אפשר לבקש שיסגרו את שאול המלך כבר משעה 06:00 בבוקר. בכל מקרה הדיון יתקיים ביום ראשון בבוקר או מתי שנכין את החומרים.
 2. יש להכין מפה מסודרת של המתחמים והמשבצות, על מפה של בית אריאלה ועל מפה של כיכר המדינה. זה כדי לשכנע שדרוש לנו המרחב וסגירת הכביש.
 3. לא הצלחנו לשכנע מדוע האירוע נמשך כל כך הרבה זמן. מומלץ להכין לוח זמנים מדוייק של המשבצות כדי להשמע יותר רציניות.
 4. חניית לילה תתאפשר בחוף הים. אפשר גם לנסות לבקש בפארק הירקון אבל יהיה מומלץ יותר להגיע לים.
 5. בכל מקרה הצעדות לא יאושרו במרחב לב תל אביב, מבלי להציג 3 בקשות מקבילות שמוגשות למרחב גלילות עבור הצעדה מהצפון, מרחב דן לגבי הצעדה ממזרח, ומרחב יפתח לגבי הצעדה מיפו. עופר - האם יש נתונים ברורים לגבי הצעידות? כמות אנשות, שעת התחלה וסיום, האם ישנות בתל אביב בין שישי לשבת וכו'?

עדכון 5/10

עדכון 2/10

ביטוחים (צוות הפקה- לבדוק אם יש צורך), אישורי משטרה, מחסומים (תלוי מקום), אבטחה נוספת על משטרת האירוע (אם יש צורך), קשר, עמדות אינטרנט (או ראוטרים- אם האירוע יהיה עם הרבה אנשים ייתכן ולא תהייה גישת אינטרנט לנטסטיק/דרך הפלאפון ויש צורך באינטרנט גם לטוויטר וגם לסטרימינג), אישורים ונוכחות של מכבי אש ומד"א, בדיקת ספונסרים "שקופים" (לא מסחריים ולא עם פרסומות) לטובת מימון/אמצעים.

צוות משאבים

צרכים למרחבים ציבוריים (לא משבצת ספציפית)

ממש כדאי לחשוב על דרך יצירתית להתמודד עם זה. למשל, לשכור גנרטורים של תאורה זה המון כסף וגם מבאס כי זה לא סביבתי.--ברוך אורן 13:40, 4 באוקטובר 2011 (IST)
אני לא חושב שזה אפשרי להגן בפני גשם בלי לגבות 50 ש"ח מכל משתתףת. לחלופין לעבור לפעילות בקמפוס אוניברסיטאי. לשיקולנו. --ברוך אורן 13:40, 4 באוקטובר 2011 (IST)
לדעתי הרעיון של להביא בקבוקי מים משומשים ולמלא אותם. זה הכי מוצא חן בעיניי. זה גם מיחזור וגם מאפשר למלא את המים על חשבון העירייה, שזה ממש כיף. --ברוך אורן 13:40, 4 באוקטובר 2011 (IST)
לדעתי אפשר להסתדר עם המגפונים מהמעגלים, בטוח אחד המעגלים יסתיים מוקדם יותר ואז אפשר לנקז את המגפונים באמצעותו חזרה לצוות ההפקה.--ברוך אורן 13:40, 4 באוקטובר 2011 (IST)

צרכים למשבצות לפי סוגים

סוג משבצת כמות משבצות מסוג זה רשימת צרכים למשבצת ספציפית עלויות אנשות תאורה הערה
הייד פארק 2 ארגז ירקות ירוק +מגפון 0 1 רשמת תור + 1 אחראית מגפון ארגזים צריך לארגן, מגפונים יש במחסן, לתחום את האיזור בדרך כלשהי.
מעגל דיון בסגנון בית מדרש 6 במקביל עם אופציה ל3 בידורית או מגפון
 • לוחות מחיקים וטושים
 • תקציב להדפסת מאמרים וצילומם- כרגע אמנסים שיהיו 9 מעגלים סהכ
100 ש"ח טושים מחיקים + 200 ש"ח הדפסות תאורה שאיתה כולם יכולים לקרוא - לקיים את המעגלים במתחם של אסיפת העם. מומחה שמנחה את הדיון - 2 אנשים שאחראים על כל המעגלים, לתפעול בשטח. 8 מגפונים יש במחסן. אפשר להשאיל עוד כ-3 מגפונים מקהילת רוטשילד (ארין).
 • לוחות מחיקים - יש במחסן 4 לוחות מחיקים. אם צריך יותר אז כדאי להגיד כדי שנשיג (יש המון להשיג יד שניה בחינם באתר אגורה). טושים - נשריין 100 ש"ח.
 • הדפסות וכו' כדאי לארגן כמה ימים מראש, יש המון מתנדבים שיסכימו להדפיס בבית שלהם ולחסוך לנו עלויות. בכל מקרה נראה שאנחנו מדברים על פחות מ300 דף. כלומר משריין לזה 200 ש"ח
טוויטר 1 מסך, מקרן, מחשב להקרנה, הגברה למחשב, 2 מחשבים להזנה לטוויטר 0 1 אישה. לא צריך תאורה. אולי פנס קטן למקלדת. מקרן עדי תביא. מסך צריך לארגן.
סטרימינג ושיחות וידאו עם חו”ל 1 2 מסכים, 2 מקרנים, 3 מחשבים, 1 מצלמת אינטרנט 0 4 אנשים לא נדרשת תאורה מעבר לתאורה של האסיפה. מסך ומקרן יש מאיידמוס. עדי דואגת למקרן אחד, איה לשניים. יש צורך להגביה את המסך, מחשב יש במחסן. בית קפה עם האינטרנט באידלסון 10. צריך להשיג עוד 2 מסכים עבור צוות תוכן. אותה מערכת הגברה של המסך היא מערכת ההגברה של האסיפה הכללית. המצלמה באחריות "אבי פה".
ג'אם 1 מגבר עם קונסולת אומנים+4 מיקרופונים 0 יש במחסן
מתחם תערוכה 1 *3 סנדות +3 בזנטים +חוט שרוף או מגלוון
 • חומרי צביעה מכחולים ספוגים וכו
 • משטח שאפשר לעבוד עליו ויכול להיתלות אחכ במקום שנבחר
יש בזנטים וסנדות במחסן (ותודה לאוריאל רז). חוט נצטרך לרכוש. ציוד ציור וצביעה יש במחסן של קהילת רוטשילד, צריך לראות האם נשאר להם, או לשריין כ-200-300 ש"ח לרכוש שוב. משטח שאפשר לעבוד עליו - אני ממליץ מאוד ללכת על נייר, בדר"כ הגרפיטי נזרק לפח אחרי האירוע. אם יש מישהו שמראש רוצה לקחת ולתלות את זה אצלו בחצר, אז שיגיד מידות ונלך לקנות בד. היה גליל נייר אצל קהילת רוטשילד, כדאי לבדוק האם שרד את הפינוי או פונה לפח.
מתחם אקולוגי 1 מחצלת 0 יש במחסן
מתחם ילדים 1 חומרי יצירה, 3 מחצלות, מע'הגברה (+ מקרופון), פודיום עדי 5/10 12:45 100 ש"ח מחצלת יש במחסן, חומרי יצירה צריך לרכוש
משבצת קולנוע 1 אין דרישות 0 צוות תוכן צריך לדבר עם החבר’ה מקולנוע המהפכה...
אסיפה מתחם גדולה 1 *סרט סימון
 • הגברה ל-1000 אישה
0 סרט סימון לא ברור באיזה אורך, עד 100 מ' יש במחסן כדורעף. הגברה - ל-1000 אישה יש במחסן.

מכתב ממירב אלדן, שבת 1/10

בידוריות אם לא מגפון, פודיום\ ארגזי ירקות ירוקים, חבית (להייד פארק), אפשר לבקש מחייק במות? או אולי מאגודות הסטודנטים?

3 דיבוריות\ מיקרופונים למעגלי דיון

תאורה לכל אזור הארוע

הגנה מפני הגשם, שיהיה בהיכון למקרה של גשם, לכל מתחמי הארוע (תלוי בתחזית)

מסך, מקרן, מחשב (לטוויטר + שיחות וידאו עם חול)- X2

4 מגברים (למתחם ג'מים) + מיקרופון+כבל לחיבור בין המיקרופון לאחד המגברים

מגהפונים לצוות המארגן של הארוע

3 סנדות +3 בזנטים +חוט שרוף או מגלוון (מתחם תערוכה)

מחצלות (למתחם אקולוגי)

סרט סימון + הגברה (לאספה הגדולה)

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים