רשימת משאלות

מתוך שקוף באוהל
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תוכן עניינים

משאלות שטרם הוגשמו

חברות וחברים... אני רוצה רק להעיר את תשומת ליבכם למקרה ספציפי של מחוסר דיור ספציפי אחד מבין רבים. ג'קי בן שימול שמו. הוא גר כרגע במאהל שהוא הקים מול עיריית קריית שמונה, וככל הנראה בכוונתו גם לפתוח בשביתת רעב. אני משתף אתכם לגביו ספיציפיט פשוט כי לצערי הרב, ואני מתבייש להודות בכך, הוא הראשון שיצא לי ממש לדבר איתו פנים אל פנים, לשמוע את הכאב ואת הצער שלו הכי מקרוב, להסתכל לו בעיניים..... ובקולו שמעתי גם את התקווה התקווה שהוא תולה בנו, הוא אמר את זה בצורה ברורה. אנחנו הסיבה האחרונה שלו להחזיק מעמד ולא לשרוף את עצמו, ולא להכנע לכאב. וכל יום הוא צריך לבחור מחדש בחיים. והוא באמת באמת לא מרגיש שהוא יכול להיות בטוח מה יהיה מחר. וזה הכל המילים שלו. אני לצערי הרב עדיין חייל. וגם גר רחוק מידי מג'קי. קשה לי לקחת אחריות על המקרה שלו, ואמנם החבר'ה בקריית שמונה מכירים את המקרה, ואני מאמין שהם יעשו כל שעולה בידם בכדיי לסייע לג'קי. אבל ג'קי הביע משאלה אחת הרבה יותר בסיסית מאוכל או דיור בר השגה. בין השורות ובין המילים הוא ממש זעק אליי שהוא רוצה אמפטיה, הוא חי על אמפטיה ועל דאגה. הוא זקוק ליחס. הוא צריך מבקרים במאהל שהוא הקים מהעירייה, כמה שיותר מבקרים. אני רק מעביר את המשאלה של ג'קי הלאה... והלוואי שהוא יאריך ימים. האמת היא שבמצבו הקשה זה באמת כבר תלוי בעיקר בנו.

[[:http://www.ustream.tv/recorded/24300610

Example.ogg]]

חברות וחברים, ביום חמישי מגיעה תגבורת מהמאהל של רוטשילד של אנשים ואוהלים וביחד אנחנו מקימים את מאהל המחאה המחודש של רמת גן. אנחנו לא רק נקים מאהל מגניב, אלא נדבר ונגיב לתנועת המחאה הארצית. תהיה גם מוזיקה טובה והמון מצב רוח ותקווה חדשה. אז יאללה, בראבק, בואו בהמוניכן/ם ותביאו את חברכן/ם וגם כמובן אוהל, כי גם לרמת גן מגיעה תקווה חברתית-כלכלית חדשה וצדק חברתי!!!!

משאלות גשמיות (חומריות)

עזרו לנו לרכז את המשאלות הגשמיות, ובכללן בקשות לסיוע בציוד, חומרים ומשאבים אחרים בדף המיוחד שלהן: רשימת משאלות חומריות

השבת אבדות ומציאות


Donations and having an English version for this site

Where can I find account details so I can donate money to this GREAT movement from Australia? Also having this site also in English will help heaps for raising money from the diaspora. I am happy to do the translation but need help with where and how to .put it Feel free to email me on: elishevapicker@gmail.com

Answer: you can donate here: https://www.israeltoremet.org/custom/tentprotest/cart

This site allows donations only from Israel (address of doner - no choice). How do we donate from Australia?

תרבות והופעות

תרבות והופעות במאהב "לו הייתי רוטשילד", ת"א

תיאטרון צ'ארלס

יום ראשון 31/7 להקת תיאטרון רוצה להופיע כאן צריכה מאיתנו כדי שנגשים לה:

 1. לוקיישן
 2. הגברה עם רמקול
 3. פרסום התזמון - צ'ארלס סיכם בנתיים איתן על יום א' בשעה 19:00

מריומה מתקלט

יום שישי 29/7 בצהריים עד הלילה רוצות לעשות מסיבת ריקודים סגנון האוס: אליוט, צח זמרוני, טל ארגמן

ברוך מבקש: נא לבקש מהן לקחת אחריות להביא דגל גאווה כי כולן הומואיות

הם לקחו אחריות להביא תקהל שלהן

צריכות מאיתנו:

 1. לוקיישן שיתאים למסיבת ריקודים של XXX אנשים???

הי! אנחנו צריכים ציוד למאהב החדש בפלורנטין: חבלים, מחצלות, שטיחים, כריות, בדים, כיסאות, וכל דבר נוסף שיכול לעזור... תודה! ובואו לבקר!

 1. פרסום לאחר מכן: בין 16:00 ל-23:00 בלילה
 2. צריכים מאיתנו הגברה ??? לא יודעים, ברוך וצ'ארלס חושבים שמריומה יביא הגברה
 3. צריכים שולחן
 4. צריכים חשמל ומפצלי חשמל.

שיר המאבק

 1. יונתן רוזן מוזיקאי מעוניין בשיתוף פעולה עם אנשי המאהל ולכתוב יחד מילים ללחן שהולחן במיוחד
 2. נא ליצור קשר בטלפון 054-4706549

סיוע בארגון הפגנות

הפגנת אופניים ביום שישי

להפגנת אופניים המתארגנת ביום שישי ה05.08 מול כיכר הבימה. ההפגנה תעבור דרך מאהלים התקווה וגן לוינסקי. אנו מבקשים מרוכבי אפניים להיפגש איתנו בשעה 16:00 מול כיכר הבימה ולהביא מים וכלים להעצמת ההפגנה כמו משרוקיות, רעשנים, בלונים ודגלים.


אינטרנט ומחשוב

 1. סיוע לשיפור תשתיות הWIFI במאהבים השונים, ראו גם אינטרנט במאהל
 2. בואו כבר נשים לוגו נורמלי על הויקי שלנו.. זה מגוחך שכבר עבר שבוע ועוד אף אחת לא לקחה על זה אחריות. מה נדרש? להכין לוגו לפי המפורט כאן http://www.mediawiki.org/wiki/Manual:FAQ#How_do_I_change_the_logo.3F ולשלוח אותו לברוך אורן, baroch@6tzvaim.com כדי שיעלה אותו לאתר. תודה.
  לא צריך להכין תמונה צריך גישה כדי לשנות קובץ מערכת שעל השרת. (כך מפורט בקישור ששמת) [אביב]
 3. דחוף!! למי שיש מחשב, חדש או ישן, נייד או נייח שלא צריכה ורוצה לתרום. חובה שהמחשב יהיה תקין!! לא משנה האם איטי או מהיר. | איך נדע אם המחשב תקין? מחברים לכל ציוד הקצה ולחשמל, ומדליקות. המחשב אמור לערוך בדיקות תקינות זריזות ואז לתת ציפצוף קצרצר לאישור שהוא תקין. לאחר מכן המחשב יגיע לשלב של חיפוש מערכת הפעלה. אם המחשב לא תקין - הוא יצפצף 2 ציפצופים או כל צורה אחרת של צפצוף כגון צפצוף רציף. מחשבים מקולקלים אין לנו אפשרות לתקן במאהל.. :-) | כל מחשב שנולד אחרי שנת 2003, יעזור לנו מאוד. דרישות בסיס הן שהמחשב תקין (אני חוזרת על עצמי), וכן שיהיה למחשב כונן קשיח עם מערכת הפעלה לינוקס כלשהיא או לחלופין מערכת הפעלה חלונות שזה עתה הותקנה (בחלונות תמיד יש וירוסים למינהם שמציקים מאוד). לחלופין אפשר פשוט שתגידו שמבחינתכן אפשר לפרמט את המחשב (ואז נתקין אובונטו). אם יש אפשרות לתרום ביחד עם המחשב גם את הציוד הנדרש (מסך רצוי דק, מקלדת רצוי ארגונומית, עכבר רצוי אופטי, כבלים רצוי תקינים, ומפצל חשמל רצוי עם מפסק מאיר) - זה יהיה מהמם. את הציוד אפשר פשוט להביא לצוות שימור ידע שמתגורר ליד המטבח של מאהב "לו הייתי רוטשילד" - אין צורך לתאם עם אף אחת. בשעות החשכה, כאשר צוות שימור ידע הולך להתקלח ולישון, אפשר להפקיד את הציוד בידיהן הנאמנות של תורני הלילה במטבח הצמוד. תודה ובאהבה!
 4. מתנדבות לצוות בניית האתרים ולצוות המדיה החברתית של המאבק - כלל ארצי או של כל אחת מהמאהבים
 5. לפטופים פשוטים (מחשבים ניידים פשוטים) במצב תקין בהחלט ולאחר גיבוי כל המידע שהיה יקר לכן במחשב (לא רוצות לקחת אחריות על התמונות מהחתונה של החותנת)
 6. ראוטרים - ראוטרים אלחוטיים
 7. כבל Ethernet FTP category 5 באורך של עד 100 מ' - לכל הפחות 20 מ' - כמה שיש לך לתרום, או להשאיל, נשמח לקבל. יאפשר רישות טוב יותר במאהבים שלנו.
 8. מוזמנים להשתתף בדיונים ובעריכה בוויקיפדיה של הערכים על מחאת הדיור (2011) ודפני ליף. Ohadc 01:09, 29 ביולי 2011 (IDT)

ציוד (גינה, מחנאות, מטבח)

 1. כירת גז (מזוודה שחורה) בתרומה למטבח המרכזי, או גזיה של 2.5 קילו ומעלה.
 2. קלשון או מגרפה לערבוב ערימות הקומפוסט - לכל מאהב שנמצא בסביבת המגורים שלכן אבל אני ספציפית צריך למאהב בשד' "לו הייתי רוטשילד" בת"א.
 3. מחסן כתר פלסטיק
 4. פחים לאשפה יבשה
 5. פחים למחזור נייר
 6. שרותי קומפוסט

משאלות בתחום הבין-אישי - היכרויות למטרות עבודה משותפת, מגורים משותפים, אהבה ביחד וכו'

 1. אני אבא לילדה (11) וילד (8) שחיים אצלי חלק מהזמן. מחפש שותפ/ה חד הורי/ת עם ילד או שניים, לגור יחד בתל אביב. יש אופציה להצטרף אלי לדירה בה אני גר היום. איתן 050-6314229.

משאלות שהוגשמו

 1. גידור למטבח כי הפקחים לוקחים לנו את הברזלים הכחולים - העירייה הקצתה לנו גידור, אז המשאלה הוגשמה.
כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים