שפע חדיש

מתוך שקוף באוהל
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

זהו דף הקשור ליוזמת שפע חדיש. דפים נוספים הקשורים ליוזמה ניתן למצא כאן.

זהו דף הקשור ליוזמת ישראקוין. דפים נוספים הקשורים ליוזמה ניתן למצא כאן.

זהו דף הקשור ליוזמת ישראביט. דפים נוספים הקשורים ליוזמה ניתן למצא כאן.

מטרת המיזם לקדם את נושא הטמעת מטבעות חדשים (קהילתיים וקריפטוגרפיים) כאמצעי תשלום בעסקים בישראל.

הגישה הכללית היא לפתוח את הנושא לכל מי שרוצה לקדם אותו ואף לקחת חלק פעיל וגם לייצר ממנו הכנסה אישית.

הדרך בה אנו רוצים לעשות זאת היא פתיחה של אגודה שיתופית אשר תפקידה לספק מערך שירותי סליקה במטבעות אלו ולהביא כמה שיותר עסקים לשימוש בהם. כל מי שת:ירצה להיות חלק מהאגודה והפעילות העסקית שלה ת:יוכל לקחת בה חלק תחת תנאים שנגבש ביחד בעתיד לגבי מי מתאיםה להיות חבר/ת אגודה. בין היתר, עשוי להידרש תשלום דמי מניה בשקלים או בשעות עבודה. כמובן שכרגע הכל יותר גמיש כי אנחנו בשלבי גיבוש.

סוכנותי האגודה יביאו עסקים לשימוש במערכת הסליקה ושירותי החברה. כמובן שסוכנותים אלו יקבלו את מירב עמלת הסליקה והשאר ישמש לתפעול האגודה. (שימו לב כי האגודה תנוהל ע"י החבריםות).

בימים אלו אנו מנסים לבנות צוות ראשוני שיקים את האגודה וירשום אותה מול רשם האגודות, יחל בבניית מערכת הסליקה ו/או מימונה ויתניע את המהלך העסקי הזה. לדעתנו קיימת פה הזדמנות נפלאה לכולנו לקדם את מטבעות חדשים מצד אחד ולייצר הכנסה אישית מצד שני, שזה חלק מהחופש הכלכלי שאנו רוצותים לקדם.

ברוך אורן מרכז את הניסיון להקים את האגודה המדוברת - "שפע חדיש". תוכלו ללמוד עוד קצת על הרעיון בקישורים הבאים. אני חושב שהעזרה המשמעותית ששפע חדיש זקוק לה היא בדברים הבאים:

מקור: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152209530239226&set=a.10150323606084226.351272.634049225&type=1&ref=nf


[עריכה] ראו גם

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים