שקוף באוהל:הבהרה משפטית

מתוך שקוף באוהל
גרסה מתאריך 10:50, 6 באוקטובר 2014 מאת Knohl (שיחה | תרומות)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הבהרה כללית

אנא ודא שאתה מבין כי המידע המסופק כאן מובא בצורה חופשית ובחינם, ולא נערך כל הסכם או חוזה בינך לבין הבעלים או המשתמשים של אתר זה, בעלי השרתים שבהם מאוחסן האתר, התורמים הפרטיים לשקוף באוהל, כל מנהל של הפרויקטים, טכנאים או כל אדם אחר שקשור בכל דרך לפרויקט הזה או לפרויקטים אחרים החשופים לטענותיך נגדם באופן ישיר. מוענק לך רישיון מוגבל להעתיק מתוך אתר זה טקסט, וכן תמונות אשר צוין עליהן שהן להפצה חופשית (בניגוד לתמונות הנמצאות באתר על פי כללי השימוש ההוגן ותמונות אחרות מוגבלות רישיון); רישיון זה לא יוצר או מרמז לכל אחריות המעוגנת בחוזה או בתוספת לו בשום חלק של שקוף באוהל או של סוכניו, חבריו, יזמיו או כל משתמש/ת אחר/ת.

שקוף באוהל לא נבדק בצורה אחידה. הקוראות/ים, שעשויים לתקן טעויות או להסיר הצעות מטעות, עושים זאת ללא כל חובה משפטית לעשות כך, ולכן כל המידע הנקרא כאן הוא ללא כל התחייבות מרומזת של התאמה עבור כל תכלית או שימוש כלשהם.

שום נזק השלכתי לא יכול להידרש נגד שקוף באוהל, מכיוון שהוא מיזם התנדבותי של פרטים, המפותח בצורה חופשית כדי ליצור מאגר פתוח ומקוון של מקורות אינפורמטיביים, תרבותיים וחינוכיים.

המידע הזה מובא לך בחינם ואין כל הסכם או הבנה בינך לבין שקוף באוהל בנוגע לשימוש שלך או כל שינוי שלך במידע זה מעבר לרישיון של GNU FDL ורישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם; כמו כן, אף אחד בשקוף באוהל אינו אחראי לגבי כל שינוי, עריכה, הוספה או הסרה של כל מידע, שאתה עלול לכתוב בשקוף באוהל או בכל פרויקט אחר הנקשר בה.


הועתק ונערך מתוך ויקיפדיה:הבהרה משפטית

ראו גם

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים